Острожецький ліцей імені Ігоря Єремеєва Острожецької сільської ради Рівненської області, с. Острожець Млинівського району.


Директор - Сірук Петро Петрович

Загальні відомості про заклад

Дата створення його особливості

1928 рік – відкрита перша початкова школа. 1937 рік в Острожці розпочато будівництво семирічної школи, а в 1939 році закінчено будівництво школи. Школа працювала у дві зміни. Старшокласники навчались у другу зміну.

В кінці 70 – х років школа працює в одну зміну. В цих же роках школа розбудовувалась. З 1 вересня 1978 року ( директор Палійчук Михайло Сергійович) розпочалося навчання в новому добудованому крилі.

Обладнувались нові навчальні кабінети, працювала шкільна майстерня, де були електризовані станки по дереву та інші. В школі були приведені до ладу їдальня, актова зала, два спортивні зали, функціонував виробничий підрозділ, у розпорядженні якого було 40 га землі, 5 тракторів, зернозбиральний комбайн і вся необхідна сільськогосподарська техніка. У 2001 році загальноосвітню школу було реорганізовано в школу – ліцей, а в 2003 році в навчально – виховний комплекс.

Форма власності - Комунальний заклад Острожецької сільської ради.

Основні напрями діяльності.
Організація навчально – виховного процесу :

- забезпечення реалізації навчальних планів та програм для загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів;

- реалізація Програми національного виховання на 2008 – 2020 роки ;

- забезпечення функціонування системи учнівського врядування : учнівської ради ( 5 – 11 класи), дитячого товариства « Живиця» ( 1 – 8 класи).

Організаційна структура закладу.

Навчально – виховний процес для 448 учнів здійснюється в одну зміну в одному приміщенні, де знаходиться 47 класних кімнат площею 4699 кв.м.

У школі наявних 2 комп’ютерних класи, у який знаходиться 24 комп’ютери, які підключені до мережі Інтернет. Загальна кількість комп’ютерів по школі – 36.

У закладі функціонують такі гуртки: хореографічний, вокальний, спортивний, художня обробка дерева, театр слова, олімпієць, лісництво.

Організовано роботу методичних об’єднань вчителів початкових класів, класних керівників, психолого – педагогічний семінар.

Школа працює над науково-педагогічною проблемною темою «Удосконалення професійної компетентності педагогічних кадрів,підвищення результативності і якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій на засадах особистісно орієнтованого навчання та виховання».

Навчально-виховний процес забезпечує 45 учителів,із яких 25- із вищою кваліфікаційною, 9-із першою кваліфікаційною категорією, 2-із другою кваліфікаційною категорією.8 вчителям присвоєно педагогічне звання «Учитель-методист»,4- «Старший учитель».

Основні показники діяльності

Педагогічний колектив Острожецького навчально-виховного комплексуI-III ступенів спрямовує свою діяльність на забезпечення виконання навчальних програм та забезпечення належного рівня організації навчально-виховного процесу.

Школа постійно бере участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. У 2010 році заклад мав 3 переможців ІІ етапу олімпіад з математики, інформатики та англійської мови. Частими переможцями районних та обласних конкурсів є учасники хореографічного колективу «Візерунок» та учасники гуртка «Театр слова».

Учні школи неодноразово є призерами районних та обласних змагань із легкої атлетики та шашок.

1928 рік – відкрита перша початкова школа. 1937 рік в Острожці розпочато будівництво семирічної школи, а в 1939 році закінчено будівництво школи. Школа працювала у дві зміни. Старшокласники навчались у другу зміну. В кінці 70 – х років школа працює в одну зміну. В цих же роках школа розбудовувалась. З 1 вересня 1978 року ( директор Палійчук Михайло Сергійович) розпочалося навчання в новому добудованому крилі. Обладнувались нові навчальні кабінети, працювала шкільна майстерня, де були електризовані станки по дереву та інші. В школі були приведені до ладу їдальня, актова зала, два спортивні зали, функціонував виробничий підрозділ, у розпорядженні якого було 40 га землі, 5 тракторів, зернозбиральний комбайн і вся необхідна сільськогосподарська техніка. У 2001 році загальноосвітню школу було реорганізовано в школу – ліцей, а в 2003 році в навчально – виховний комплекс.

Кiлькiсть переглядiв: 485

Коментарi